Výsledková listina 2018

Ročník / Letopočet  Odstartováno  
 

 

 

Dorazili do cíle

pořadístartovní číslopříjmení jménoměstoklubvěktajná kontrola1. mezičas2. mezičasdosažený čas
11088Klimša   TomášBrno BESKYD-NATURAL 31-3501:28:0002:44:0006:28:0011:16:57
21121Řehák   VláďaKarvináTJ Velichovky/Kilpi26-3001:33:0002:51:0006:49:0011:42:28
31106Ablorh   TitusBrnoSanasport Runners Brno/Columbia Montrail21-2501:28:0002:44:0006:53:0012:02:28
31076Stříž   MarekHrabyněMotor Hrabyně36-4001:28:0002:44:0006:53:0012:02:28
51027Václavík   RostislavKlimkoviceMadeja Sport Ostrava36-4001:39:0003:09:0007:27:0012:50:41
61013Pátek   OndřejPraha 1026-3001:35:0003:05:0007:40:0012:51:11
71067Křístek   ŠtěpánFrýdek-MístekÚHÚL46-5001:38:0003:05:0007:25:0013:15:15
81035Boleček   LiborŠtěpánovLiBarča31-3501:34:0003:05:0007:40:0013:41:22
91018Pospíšil   DanielHavířovBESKYD - NATURAL26-3001:38:0003:05:0008:04:0013:46:28
91053Trojan   RadekČavisov31-3501:41:0003:05:0008:04:0013:46:28
111062Ultraman   Stanislav OstravaMK SEITL OSTRAVA31-3501:57:0003:38:0008:31:0013:59:38
121085Němec   RomanBrnoTrailrun.cz #Makejvole!36-4002:13:0003:56:0009:17:0015:24:22
131046Krejčík   Tomáš Průhonice 02:20:0004:19:0009:45:0016:00:38
141105Zgabaj   MirekVsetín 41-4502:07:0004:12:0009:45:0016:41:55
151007Linhart   JiříHavířovyetti46-5002:10:0004:12:0010:21:0016:48:37
161022Šima   MilanOtrokoviceSKÁJ team31-3502:40:0004:50:0010:21:0016:48:43
171084Svoboda   Tomáš Jeseník Adolfovice 46-5002:40:0005:14:0010:50:0017:20:05
181081Vít   StejskalOstravaVITAL TEAM41-4502:07:0004:12:0010:23:0017:54:54
191041Čapek   MartinTurnovOrel Turnov36-4002:07:0004:12:0010:23:0017:54:59
201120Přikryl   Jaroslav61-6502:53:0005:04:0011:00:0017:57:11
211119Őrsi   BálintEger02:51:0004:57:0010:48:0018:08:46
211086Tarnai   MátéBudapestMVTE, TTT41-4502:51:0004:57:0010:48:0018:08:46
231075Diatka   VladimírBrno51-5502:20:0004:35:0082:45:0018:20:15
241004Hula   MartinGručovice36-4002:55:0005:01:0010:58:0018:58:42
241117Vojvodík   Petr Leskovec02:55:0005:01:0010:58:0018:58:42
261043Moravec   MarekOstravaMK Seitl Ostrava 41-4503:01:0005:33:0011:36:0019:11:38
271097januška   stanislavTrenčín61-6502:51:0005:01:0011:15:0019:24:48
281098Miezga   DušanVrbové41-4502:51:0005:01:0011:15:0019:25:02
291087Richter   VojtěchPraha Wind Team56-6002:57:0005:18:0011:36:0019:31:32
301045Randýsek   VítVsetínchodec241-4503:01:0005:17:0011:17:0019:31:40
311124Smitka   LubošTurnovBěžecký svaz31-3502:55:0014:35:0011:17:0019:31:51
321051Krejčí   Zdeněk Bernartice u Javorníku - Horní Heřmanice31-3502:29:0004:28:0010:41:0019:34:59
331118Volšický   JaroslavPraha41-4502:51:0004:58:0011:15:0019:39:10
341009Podešva   PetrKateřinicePETERS X-trail team41-4502:22:0004:40:0010:58:0019:45:39
351005Váňa   PetrTrnávka56-6002:22:0004:40:0010:58:0019:45:46
361071Jurenka   PavelProstějovMaratonsky klub Prostějov02:30:0004:41:0011:25:0019:57:12
371096Oertelt   DanielFrýdek-Místek41-4502:20:0004:17:0009:48:0020:12:30
381069Plachý   Martin ProstějovMaratonský klub Prostějov51-5502:30:0004:41:0011:25:0020:43:02
391010Kandalík   JanOstrava31-3502:44:0004:48:0011:17:0021:18:55
401054Koutný   Alexostrava36-4002:37:0004:38:0012:10:0021:20:23
411112Bielesz   MichalOstrava51-5502:38:0005:05:0012:06:0021:30:24
421060Netušil   JaroslavJamné nad OrlicíTJ Sokol Jamné nad Orlicí46-5002:54:0005:20:0012:20:0021:59:40
431039Horsinka   RadimOlbramiceBK Olbramice41-4503:22:0005:42:0012:20:0021:59:45
441091Barsony   KristofZsambekBudaorsi DSE26-3003:12:0005:47:0012:37:0022:20:36
441078Hankóczi   ZoltánBudapest36-4003:21:0005:47:0012:37:0022:20:36
441058Venczl   FerencBudapestTTT31-3503:21:0005:47:0012:37:0022:20:36
461089machel   alešOstrava 41-4503:16:0005:34:0012:46:0022:30:25
471090Machel   JakubOpava31-3503:16:0005:34:0012:46:0022:30:34
481025Radim   KorčekOstrava - PorubaThorovo kladivo :)36-4002:49:0005:16:0012:18:0022:36:10
491068David   Pavel ŽenklavaLEGENDY46-5002:54:0005:20:0012:56:0022:36:49
501056Hyvnar   LubomirStochov36-4003:22:0005:55:0012:57:0022:36:53
511032Příhoda   PavelHradec Králové36-4004:12:0006:50:0013:43:0023:13:37
521031Rieger   LumírKopřivniceKrtkovo království46-5003:33:0006:22:0014:07:0023:56:16
531047Grodza   MichalPříbor36-4002:23:0004:40:0011:14:0024:34:05
541030Hofman   JiříPraha46-5004:12:0006:50:0014:23:0024:36:09
551001Hota   MilanTřinec-OldřichoviceFC Zoguři61-6503:33:0006:22:0015:22:0024:37:23

 

Věk (věková kategorie) slouží pouze pro orientaci - nevyhlašuje se!