Výsledková listina 2023

NEoficiální výsledky

Ročník   10.
Trasa   30 km
Kategorie   Ženy bez rozdílu věku
Odstartováno   13. 05. 2023 - 09.07 hodin

 

 

Vítězky

Adéla   Tomanová

02h 50m

Kristýna   Otevřelová

03h 03m

Klára   Uhlářová

03h 14m

 

 

Dorazily do cíle

umístěníst. číslopříjmení jménoročníkměstoklub1. mezičas2. mezičas3. mezičasčístý čas
13080Tomanová   Adéla1998Opava Běhkomplex----01:3802:50:17
23098Otevřelová   Kristýna1987ČeladnáColumbia Montrail----01:4803:03:39
33073Uhlářová   Klára1991Ostrava----01:5403:14:36
43069Bucová   Veronika 1991KrnovASICS FrontRunnerCZ----01:5303:18:11
53079Trombíková   Klára1995HavířovBeskyd Natural----01:5903:35:20
63087Horsinková   Eva1980OlbramiceBK Olbramice----02:0503:37:24
73091Bukovská   Radka1982ČeladnáXtrail Orlová----02:1103:42:31
83061Lasáková   Eliška1993Hať----02:1203:46:31
93007Mužná   Lenka1988Stara Ves nad Ondrejnici----02:1103:47:39
103048Žůrková   Eva 1975OstravaJof X-team----02:1703:58:05
113063Štěpánová   Anežka2005Dolni LhotaDolní Lhota----02:2504:07:38
123096Krausová   Karla1978Petřvald ----02:2904:23:37
133105Mikulová   Bohdana1967Haviřov----02:2904:23:58
143028Pěknicová   Pavlína 1984----02:3604:39:56
153102PLUCNAROVÁ   VENDULA2002----02:4905:02:53
163085Bielniková   Lenka1989Ostrava----02:5505:04:43
173017Jaskiewicz   Šárka1984OstravaSK Černé plíce----03:0305:22:00
183090Lacná   Ivana1983Ostrava----03:0405:23:24
193066Ulmanová   Gabriela1976Klimkovice----03:2405:42:30
203003Skibińská   Lenka1977TřinecMILE----03:0005:42:42
213004Pomaki   Michaela1977OstravaMILE----03:0105:42:47
223056Weczerková   Gabriela1973Opava----03:1105:54:21
233055Sobotková   Šárka1976Ostrava Mushing team Ostrava ----03:1105:54:28
243053Fintesová   Žaneta 1997Pustějov ----03:1105:54:36
253023Hanzalová   Pavlína1966Dolní Lhota----03:3106:16:46
263025Přibylová   Lenka1978Ostrava----03:3206:23:19
273022Bártková   Eva1979Ostrava - Hrabůvka----03:3206:23:20
283041Fraisová   Natálie1997Čavisov----03:4106:28:24
293040Olšinová   Lucie1996Ostrava----03:4106:28:29
303089Kovářová   Gabriela1979OpavaKovářovic TEAM----03:3006:33:47
313107Vičárová   Marta1977Bruntál----03:4006:48:16
323011Němcová   Jana1978Ostrava----03:4906:52:56
333018Bystrianská   Veronika1983Dolní Lhota----03:3306:53:17
343020Novobilská   Gabriela1984Dolní Lhota----03:3306:53:20
353026Heřmanová   Lucie1984Dolní Lhota----03:4906:54:30
363005Kočerhová   Lucie 1982Ostrava ----03:4906:54:32
373093Štefková   Hana1980Vřesina----04:0106:55:49
383094Štefková   Kristýna2008Vřesina----04:0106:55:50
393031Barabašová   Petra1975Ostrava 4 z tanku a pes ----03:4406:57:41
403030Chamrádová   Monika1982Ostrava - Poruba4 z tanku a pes----03:4406:57:43
413060Skurková   Martina1972Frýdek-Místek----04:1006:58:06
423062Solanská   Markéta1974Ostrava----04:1006:58:10
433059Sliacka   Martina1978Haviřov----04:1006:58:12
443009Kořenková   Světlana1980Ostrava----03:5907:00:08
453010Lindovská   Marcela1953Ostrava----03:5907:00:11
463057Smolinková   Olga1968NOVÉ SEDLICE----03:4907:11:54
473042Bitomská   Linda 1987Vřesina ----03:5807:17:06
483047Chmelařová   Barbora1988Hať----03:5807:17:10
493045Chmelařová   Pavla1988Čavisov----03:5807:18:59
503014Švrčinová   Naďa1966Veřovice----04:0107:29:41
513083Pelczar   Elżbieta1956TychyI my pójdziemy na koniec swiata----03:5807:29:53
523038Vránová   Blanka1967----04:1207:37:59
533037Bártová   Sylva1966Olbramice----04:1307:38:04
543108Kvitová   Tereza1920----04:1307:38:10
553033Raizlová   Martina1975Klimkovice----04:0107:51:07
563035Kozelská   Gabriela1970Velká Polom----04:0107:51:11
573036Konečná   Hana1974Ostravice----04:0207:51:17
583075Robenková   Aneta1987Ostrava----04:0307:56:28