Výsledková listina 2023

NEoficiální výsledky

Ročník   10.
Trasa   100 km
Kategorie   Muži bez rozdílu věku
Odstartováno   12. 05. 2023 - 20.05 hodin

 

 

Vítězové

Tomáš   Klimša

10h 19m

Petr   Konopka

10h 19m

Jiří   Kabaja

10h 21m

 

 

Dorazili do cíle

umístěníst. číslopříjmení jménoročníkměstoklub1. mezičas2. mezičas3. mezičasčístý čas
11088Klimša   Tomáš 1986BrnoBESKYD-NATURAL 02:1705:0508:1210:19:01
21006Konopka   Petr1996KarvináAlpinePro02:1705:0508:1210:19:04
31003Kabaja   Jiří 1974OpavaLos Křupos Adventure team 02:2605:2208:1310:21:01
41035Jarčuška   Václav1992KrivanyBad Boys Gym Ostrava02:2805:2008:1810:52:00
51015Žena   Oli1995AlpinePro02:3505:4208:5311:15:58
61092Bušta   Pavel1992Liberec02:3906:0209:1011:24:01
71054Pospíšil   Daniel1988HavířovBESKYD - NATURAL02:2605:4309:1111:43:21
81084Jiskra   Jaroslav1978Dolní Újezd02:3705:4409:1111:43:24
91102Plašil   Ondřej1982PrahaSeskočil z rudé skály a vyrazil si dech03:0306:3809:5912:33:47
101094Sýkora   Václav1989Dolní LhotaTJ Beskyd02:3806:2310:0812:44:04
111010Valčík   David 1982OldřišovOldřišovští běžci03:0306:2109:5512:46:51
121056Gabała   Michał 1977Będzin W pogoni za duchem 03:0306:4510:2812:52:10
131002Homola   Jan1979OstravaDošel a pošel03:0106:3110:2212:57:36
141104Pimek   Dalibor1978Rožnov pod RadhoštěmDú valaši dú02:4906:1210:1213:02:40
151086Stříž   Marek1981HrabyněSahara02:4906:3110:1813:13:01
161052Štětina   Lukáš1996Letovice Rock Point 02:4906:3310:1013:13:52
171106Barvinek   Martin1980DlouhoňoviceDlouhoňovice03:0406:4510:3613:49:59
181095Foltin   David1972Olomouc03:2707:1611:0714:01:53
191004Homola   Ivo 1982OstravaLenochod03:2307:1411:0714:12:21
201108Biječek   Richard1983Ostrava03:4107:3111:2414:24:02
211027Chytil   Jakub1977Ostrava 30Kurnik Šopa hospoda02:5106:3310:5014:27:06
221112Slezák   Radim1969Polanka nad Odrou03:2407:2611:5414:51:40
231077Kožušník   Dalibor1983OstravaDaMi backdoor02:4907:1111:3814:58:43
241007Solný   Michal1982Opava03:0407:1511:3814:58:47
251085Vocásek   Jan1980Kolín03:0607:1411:3814:59:43
261078Kreidl   Martin1975Holasicepořád o10603:2907:3511:5715:06:48
271069Komárek   Jiří1984RovenskoJUDO Rovensko03:2807:3111:5515:12:59
281063Šarik   Radim 1977Ostrava The Jerry03:2807:3811:5515:13:01
291009Linhart   Jiří1972Havířovyetti03:2807:4112:0615:23:25
301029Miezga   Dusan1974Vrbove03:2807:4112:0615:25:05
311100Moravec   Marek1976Ostrava MK Seitl Ostrava 03:3407:5912:2915:38:51
321073Svoboda   Tomáš1968Jeseník Adolfovice 03:5608:1712:3915:43:15
331096Stejskal   Vít1976OstravaVS TEAM03:2707:5812:2815:51:12
341113Zbruž   Martin1970Praha13Rychlí Slimaci 03:2807:5812:2815:51:16
351087Kežlínek   Matěj1975OpavaMompračem03:2907:5812:2715:51:20
361111Galdia   Adam1977Háj ve SlezskuBK Ludgeřovice03:3308:0012:4816:30:11
371057Kužela   Robert1969Praha03:3308:0012:4816:30:18
381042Klíma   David 1971Rychnov nad Kněžnou Habrováci03:2908:0513:0716:30:22
391099Podhorný   Karel1985Odolena Voda04:4109:0313:2116:37:17
401090Pořízka   Robert1976Město AlbrechticeBěhkomplex03:2807:4113:0416:37:24
411105Šnevajs   Radomír1963Vsetín04:1008:4913:1316:44:48
421093Prihoda   Pavel1978Praha05:2709:3614:0317:26:16
431074Ondra   Marek1974Košíky04:2909:5114:3117:41:07
441036Januška   Stanislav1954Trenčín04:2909:2914:2918:11:26
451041Kováč   Jaroslav1964Hurbanova VesZSE RUN04:2909:2914:2918:11:31
461064Nečas   Michal1920PRAHAVenango 03:5508:3713:4018:44:15
471072Brožek   Václav1988RychvaldZaBeer04:2809:2914:4218:51:17
481018Dominik   Lukáš 2005Fryčovice POT ŠETŘÍ KREV 04:2809:4515:1819:01:25
491020Kandalík   Jan1984Ostrava 04:3309:5615:1919:09:04
501024Toufar   Libor198104:3210:0815:1819:20:20
511033Netušil   Jaroslav1971Klášterec nad OrlicíTJ Jamné nad Orlicí04:3209:5115:1119:41:14
521001Dedek   Vladimír1978OlbramiceBK Olbramice03:5509:2615:1819:44:26
531065Jindra   Václav1977VšetatyBrzda z Polabí03:4410:5316:2219:53:03
541053Randýsek   Vít1974VsetínZbrojovka Vsetín-chodec05:1110:5416:5721:20:18
551062Cieciotka   Jiří1993Dolní LhotaCyklo Mokřinka04:3110:2117:0521:38:32
561061Kopec   Daniel1997Dolní LhotaCyklo Mokřinka04:3210:3117:5921:50:52
571076Hrubý   Ondřej 2003Velká Polom Co tu dělám 04:4311:0117:2322:04:32
581075Dostál   Petr2003Velká PolomCo tu dělám04:4311:0117:2322:04:35
591058Lochman   Daniel2004Klimkovice05:3412:1518:1723:18:15
601059Dočkal   Radek1966RousínovRila Team - BRNO03:4410:5418:4923:43:34
611040Černý   Ivan1959JevišoviceIVAN05:1110:5417:541 den 0:17:15
621012Kajnar   Richard1983Ostrava04:3310:2917:541 den 0:17:21
631032Hota   Milan1957OldrichoviceFc Zoguři05:3211:5018:581 den 0:48:9
641079Hofman   Jiří1970PrahaCS100005:3211:5018:571 den 0:48:15
651107Koča   Josef1962Pelhřimov05:3211:4518:581 den 0:48:25
661043Olšina   Karel 1973Čavisov05:0912:2219:541 den 2:6:32
671082Čapek   Martin 1978TurnovVelika Lelija 05:3613:1921:401 den 3:17:56
681110Bielík   Vladimír1977OslavanyBělda05:0913:5520:571 den 4:49:36