Startovní listina 2018

Oficiální seznam registrovaných účastníků.

Trasa km   Všichni   100   50   25

 

 

Startovní číslo příjmení jméno město klub věk trasa pes stát
1001Hota MilanTřinec-OldřichoviceFC Zoguři61-65100
1002Klajmonová KristýnaDolní Lutyně31-35100
1003Zárubová MagdalénaOlomoucpecivál100
1004Hula MartinGručovice36-40100
1005Váňa PetrTrnávka56-60100
1006Žůrek Jiří100
1007Linhart JiříHavířovyetti46-50100
1008Konderla Jiří Třinec56-60100
1009Podešva PetrKateřinicePETERS X-trail team41-45100
1010Kandalík JanOstrava31-35100
1011Vyhlídal MichalOlomouc31-35100
1012Šafránková BlankaPátek46-50100
1013Pátek OndřejPraha 1026-30100
1014Vyhlídalová LucieOlomouc31-35100
1015Pařenica PřemyslTrnávka26-30100
1017Gottvald JiříTerešov46-50100
1018Pospíšil DanielHavířovBESKYD - NATURAL26-30100
1021Davidová Romana Ženklava46-50100
1022Šima MilanOtrokoviceSKÁJ team31-35100
1023Repta MichalSanasport Runners Brno100
1024Metzová Martina OstravaMK Seitl Ostrava46-50100
1025Radim KorčekOstrava - PorubaThorovo kladivo :)36-40100
1026Lorencik Jiří Ostrava36-40100
1027Václavík RostislavKlimkoviceMadeja Sport Ostrava36-40100
1028Sucháček JosefOstrava26-30100
1029Pargáčová VlastaKopřivniceKrtkovo království56-60100
1030Hofman JiříPraha46-50100
1031Rieger LumírKopřivniceKrtkovo království46-50100
1032Příhoda PavelHradec Králové36-40100
1033Hejčová LenkaKopřivnice41-45100
1034Holub MichalPraha51-55100
1035Boleček LiborŠtěpánovLiBarča31-35100
1036Szarowski MiroslavOrlováX-TRAIL ORLOVÁ41-45100
1038Horsinková EvaPísařovBK Olbramice36-40100
1039Horsinka RadimOlbramiceBK Olbramice41-45100
1040Plašil OndřejPrahaSeskočil z rudé skály a vyrazil si dech36-40100
1041Čapek MartinTurnovOrel Turnov36-40100
1043Moravec MarekOstravaMK Seitl Ostrava 41-45100
1045Randýsek VítVsetínchodec241-45100
1046Krejčík  Tomáš Průhonice 100
1047Grodza MichalPříbor36-40100
1048Němečková MartinaPraha51-55100
1049Sedláčková KateřinaOstrava36-40100
1050Bialek David26-30100Justy
1051Krejčí  Zdeněk Bernartice u Javorníku - Horní Heřmanice31-35100
1052Hegedüs CsabaDégTTT31-35100
1053Trojan RadekČavisov31-35100
1054Koutný Alexostrava36-40100
1055Kopec RadimBudišovice46-50100
1056Hyvnar LubomirStochov36-40100
1057Kopec Daniel100
1058Venczl FerencBudapestTTT31-35100
1059Dedková LenkaOlbramiceBK Olbramice36-40100
1060Netušil JaroslavJamné nad OrlicíTJ Sokol Jamné nad Orlicí46-50100
1061Šindler MartinLukavec26-30100
1062Ultraman Stanislav OstravaMK SEITL OSTRAVA31-35100
1063Ratiborský JanProstějovBiatlon Prostějov100
1064Chovanec MarekLevoča26-30100
1066Janišová  JitkaHať SK Oceláci Ostrava 36-40100
1067Křístek ŠtěpánFrýdek-MístekÚHÚL46-50100
1068David Pavel ŽenklavaLEGENDY46-50100
1069Plachý Martin ProstějovMaratonský klub Prostějov51-55100
1070Plachá AndreaProstějovMaratonský klub Prostějov41-45100
1071Jurenka PavelProstějovMaratonsky klub Prostějov100
1072Šťastná Zuzka OstravaSK Oceláci Ostrava31-35100
1073Péli  Fridrich Bohumín CWG Bohumín 100
1074Poštulka PetrRychvald56-60100
1075Diatka VladimírBrno51-55100
1076Stříž MarekHrabyněMotor Hrabyně36-40100
1077Hanzlová HanaHavířov31-35100
1078Hankóczi ZoltánBudapest36-40100
1079Nagyová JuditaProstějovMK Prostějov36-40100
1080Turek MartinFrenštát pod RadhoštěmFrenštát Runners36-40100
1081Vít StejskalOstravaVITAL TEAM41-45100
1082Vagnerová Kateřina Havířov26-30100
1083Poloček BorisBohumínSK Crossweightliftinggym Bohumín z.s., 26-30100Loki
1084Svoboda  Tomáš Jeseník Adolfovice 46-50100
1085Němec RomanBrnoTrailrun.cz #Makejvole!36-40100
1086Tarnai MátéBudapestMVTE, TTT41-45100
1087Richter VojtěchPraha Wind Team56-60100
1088Klimša TomášBrno BESKYD-NATURAL 31-35100
1089machel alešOstrava 41-45100
1090Machel JakubOpava31-35100
1091Barsony KristofZsambekBudaorsi DSE26-30100
1092Csapodi BorbalaBudapest21-25100
1093Theyer PatrikBohumín SKCWG Bohumín 100
1094Eliášová LadaOstrava21-25100
1095Učík MartinŠternberk21-25100
1096Oertelt DanielFrýdek-Místek41-45100
1097januška stanislavTrenčín61-65100
1098Miezga DušanVrbové41-45100
1099Faja PetrOstravaFajíci41-45100
1100Faja VladimíraOstravaFajíci41-45100
1101Mýlek DavidOpava21-25100Kori
1102Střelková ŠárkaKrásné pole46-50100
1105Zgabaj MirekVsetín 41-45100
1106Ablorh TitusBrnoSanasport Runners Brno/Columbia Montrail21-25100
1108Vargová Martina26-30100Lucka, Viki
1109Ernstová  MartaHukvaldy36-40100
1110Novobilská  Petra Kopřivnice 41-45100
1111Kopcová Kristýna21-25100
1112Bielesz MichalOstrava51-55100
1113Kysová IvetaOstrava41-45100
1114Benešová DagmarFrýdek-MístekkDvojka z 36551-55100
1115Musiálek JiříSviadnovDvojka z 36546-50100
1116Kulíšková ZuzanaOstrava36-40100
1117Vojvodík Petr Leskovec100
1118Volšický JaroslavPraha41-45100
1119Őrsi BálintEger100
1120Přikryl Jaroslav61-65100
1121Řehák VláďaKarvináTJ Velichovky/Kilpi26-30100
1122Komár RadimOstrava - Krásné Pole31-35100
1123Glabazňová JanaOpava56-60100
1124Smitka LubošTurnovBěžecký svaz31-35100