Startovní listina

Neoficiální seznam registrovaných účastníků.

 

ID příjmení jméno
město / klub
trasa pes tričko stan stát platba poznámka
1Hota Milan
Třinec-Oldřichovice / FC Zoguři
100----...
2Svoboda Petr
Ostrava Vítkovice /
50---...
3Stůjová Pavlína
Kyjovice / FajnOvky
50---Těším se :...
4Hudec Petr
/
50---...
5Klajmonová Kristýna
Dolní Lutyně /
100----...
6Zárubová Magdaléna
Olomouc / pecivál
100---...
7Hula Martin
Gručovice /
100---...
8Krčma Martin
Ostrava-Poruba /
50---...
9Váňa Petr
Trnávka /
100---...
10Chodúr Miroslav
Zlín /
100---...
11Raczová Jana
Jarcová /
50Dixík-...
12Uhřík Luděk
Rajnochovice 143 /
50---...
13Larischová Romana
Ostrava-Šenov /
50---Jdeme na b...
14Přibyl Jaromír
Ostrava /
50Bady--...
15Ficek Milan
Kunín / TEAM HYBAJ
50---...
16Linhart Jiří
Havířov / yetti
100---...
17Konderla Jiří
Třinec /
100----...
18Stůj Pavel
Moravský Beroun / FajnOvky
50---...
19Podešva Petr
Kateřinice / PETERS X-trail team
100---...
20Kandalík Jan
Ostrava /
100---...
21Přibylová Lenka
Ostrava /
50----...
22Vyhlídal Michal
Olomouc /
100---...
23Kotěšovec Radek
Jarcová /
50Blackie-...
24Šafránková Blanka
Pátek /
100---...
26Kolářová Pavla
Šenov /
50----...
27Jedlička Roman
Fulnek /
50----...
28Kubina Daniel
Čavisov / Kubiňáci
50---...
29Michalčák Martin
Myslík /
50---...
30Kuttich Zdenek
/
50---...
31Pátek Ondřej
Praha 10 /
100---...
32Kresta Lumír
Mniší /
50---...
33Vyhlídalová Lucie
Olomouc /
100---...
34Vágner Gabriela
Morávka /
50----...
35Pařenica Přemysl
Trnávka /
100---...
36Kantorová Markéta
Rožnov p.R. /
50---...
37Gresková Kateřina
Ostrava - Hrabůvka /
50---Jdeme na b...
38Kubinová Lenka
Čavisov / Kubiňáci
50---...
39Vydra Jan
/
50---...
40Matula Jiří
OSTRAVA-BĚLSKÝ LES /
50---...
41Safarcikova Marta
Hnevosice /
100----...
42Škarka Vít
Libhošť /
50----...
43Gottvald Jiří
Terešov /
100--Ano...
45Niklová Kateřina
Ostrava /
50----...
46Papula Lukáš
/
50---...
47Makový Martin
Klimkovice / Jäger team klimkovice
50---...
48Kantor Pavel
Rožnov p.R /
50Goja-...
50Houdek Martin
Frydek-Mistek / SRTG-FM
50---...
51Bolková Romana
Klimkovice /
50---...
52Matulová Karin
Ostrava /
50---...
53Lidmilová Silvie
Opava / Kubiňáci
50---...
54Pospíšil Daniel
Havířov / BESKYD - NATURAL
100---Jedééééém!...
55Kuchta Pavel
Ostrava /
100----...
57Čabanová Kristina
Ostrava / SK Oceláci Ostrava
50----...
58Bukovská Radka
Čeladná / Společné běhání v Čeladné
50Max-...
59Matulová Pavlína
Ostrava /
50---...
60Jasková Šárka
Ostrava /
100----...
61Davidová Romana
Ženklava /
100---...
63Janetta Hastíková
frýdek-místek /
50---...
64Šima Milan
Otrokovice / SKÁJ team
100---...
65Pomaki Michaela
Ostrava /
50----...
66Plšková Karin
Ostrava / FajnOvky
50----...
67Dvořáková Martina
Ostrava /
100----...
68Korčeková Ivana
/
50---...
69Metzová Martina
Ostrava / MK Seitl Ostrava
100----...
70Dravecký David
Frenštát pod Radhoštěm /
50---...
71Holemý Martin
Ostrava / Holemáči
50---...
72Radim Korček
Ostrava - Poruba / Thorovo kladivo :)
100---...
73Sommerová Nikola
Ostrava / FajnOvky
50----...
74Galdia adam
Háj ve Slezsku / Smolkov
50----...
75König František
Žerotín / Hanácký mushers club
50---...
76Ryparová Blanka
Klokočí / FajnOvky
50---...
77Bonček Dalibor
Ostrava / FajnOvky
50----...
78Lorencik Jiří
Ostrava /
100----...
79Václavík Rostislav
Klimkovice / Madeja Sport Ostrava
100----...
80Sucháček Josef
Ostrava /
100----...
81Krahulová Hana
Klimkovice / Boll Outdoor Mexiko Team
50----...
82Pargáčová Vlasta
Kopřivnice / Krtkovo království
100---...
83Hofman Jiří
Praha /
100---...
84Rieger Lumír
Kopřivnice / Krtkovo království
100---...
86Krejčí Vladimír
Žerotín /
50----...
87Hofmanová Renáta
Praha /
100---...
88Ulmann Václav
Klimkovice /
50---...
92Schneiderová Marie
Leskovec /
25----...
93Bejdakova Radka
Vitkov /
25----...
94Hejčová Lenka
Kopřivnice /
100---...
95adamíková kateřina
Ostrava / Mattoni Růžovky Ostrava
50Bruny-...
96Bartoňková Hana
Hradec nad Moravicí /
50Ťapka-Ano...
97Nevřala Michal
Ostrava / SK Ocelaci-Mushing team Ostrava
50Annie-...
98Stůj Jan
Olomouc /
50---...
99Bubova Hana
Ostrava /
25----...
100Brableczová Renáta
Ostrava /
50----...
101Dančová Jana
Turnov /
50--Ano...
102Hatoň  Ondřej
Lískovec /
50Lee Diamond Rovelis--...
103Benišová Šárka
Příbor /
50---...
104Hatoňová Marcela
Liskovec /
50----...
105Friedel Jan
Klimkovice / Marathon team Klimkovice
50----...
106Holub Michal
Praha /
100---...
107Boleček Libor
Štěpánov / LiBarča
100----...
109Kaufmanova Radka
Vresina /
50---...
111Klosik Petr
Ostrava /
50----...
112Szarowski Miroslav
Orlová / X-TRAIL ORLOVÁ
100----...
113Dohnal Jan
Libhošť /
50---...
114Tobola Jarek
BÍLOVEC 5 / bsd
50----...
115Vlčková Marcela
Frenštát pod Radhoštěm /
50Arya Václavův dvůr-...
116Zajíčková Klára
Ostrava /
50Bailey-snad nepon...
117Dobřanský Michael
Ostrava /
50Bailey-minulý rok...
118Bátorová Petronela
Ostrava / Holemáči
50---...
119Kuchař Martin
Ostrava / ŠéfKuchař
50----...
120Linnertová Dagmar
Brno / Degustační komise
50Dagmarka-...
121Gazdič Dominik
Ostrava / Degustační komise
50Dr. Gazdič junior-Vedle úžas...
122kostelnik václav
KOPŘIVNICE /
50rony-...
123Zahradnik Romek
Fryčovice / Degustační komise
100----...
124Horsinková Eva
Písařov / BK Olbramice
100Akiko Damu Kara-...
125Horsinka Radim
Olbramice / BK Olbramice
100---...
126Stryková Lenka
Polanka nad Odrou / STRYK team
50---...
127Stryk Pavel
Polanka nad Odrou / STRYK team
50---...
128Plašil Ondřej
Praha / Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech
100---Když mám s...
129Vitkova Alice
Ostrava /
50----...
130Čapek Martin
Turnov / Orel Turnov
100---...
131Michalisko Marek
Háj ve Slezsku, Smolkov /
50---...
132Palušáková  Kateřina
Ostrava- Stará Bělá /
50Marthy , Marthy-...
133Toth Vilém
Chotěbuz /
100---...
134Moravec Marek
Ostrava / MK Seitl Ostrava
100----...
135Novák Daniel
Čavisov / Pohodáři 320
100---...
136Picmousová Jana
Ostrava / Mattoni Freerun Ostrava
50----...
137Peszynski Petra
Klimkovice /
50----...
138Randýsek Vít
Vsetín / chodec2
100----...
139Žídková Tereza
Ostrava /
50---...
140Kolek Martin
Bohumín /
50---...
141Peter  Bajso
Ostrava /
50----...
142Sylva Bajsová
Ostrava /
50Bilbo--...
143Kočí Michal
Klimkovice /
50---...
144Kočur Vladimír
Dolní Lhota /
50----...
145Kočurová Lenka
Dolní Lhota /
50----...
146Krejčík  Tomáš
Průhonice /
100----...
147Lužná Martina
Rybí / fajnOvky
50---...
148Novotná Lucie
Kyjovice / FajnOvky
50Kim-...
149Židek Pavel
Kopřivnice /
50----...
150Svobodová Libuška
Kopřivnice /
50----...
151Grodza Michal
Příbor /
100----...
152Jurečková Petra
Čeladná /
50---...
153Němečková Martina
Praha /
100---Ano...
155Kupczyn Libor
Píšť /
50---...
156Novák Ondřej
Havířov / BBC group
50--Ano...
157Marťák Michael
Olomouc/Havířov / BBC group
50---...
158Mařák Vladimír
Ostrava - Poruba / Nakopec a skopec
50---...
159Mařáková Kateřina
Ostrava - Poruba / Nakopec a skopec
50---...
160Sedláčková Kateřina
Ostrava /
100----...
161Vařeka Matěj
Ostrava /
50---...
162Šůstek Pavel
Šumperk / Namazané šlapky
50----...
163Kajurová Veronika
Karviná / Degustační komise
50---...
164Šůstek Radek
Šumperk / Namazané šlapky
50----...
165Motyčka David
Olomouc / Namazané šlapky
50----...
166Zapletal Vladimír
/
50Baddie--...
167Mareš Petr
Prostějov /
50---...
168Bialek David
/
100Justy--...
170Kočur Jakub
Dolní Lhota /
50----...
171Krejčí  Zdeněk
Bernartice u Javorníku - Horní Heřmanice /
100---...
172Věntus Petr
Podvihov /
50Fido-...
173Hegedüs Csaba
Dég / TTT
100----...
174Trojan Radek
Čavisov /
100---...
176Blaschková Lenka
Odry /
25----...
177Krajčiová Zuzana
Brno /
50----...
178Koutný Alex
ostrava /
100----...
179Matyščák Pavel
/
50---...
180Novosad Petr
Vítkov /
25----...
181Stebel Boleslav
Třinec /
50----...
182Adámková Miroslava
Ostrava /
50----...
183Cváčková Ilona
Ostrava /
50---...
184Cváčková Natálie
Ostrava /
50---...
185Madry Lukáš
Pustá Polom / Pejskaři
50Maggie-...
186Vaňková Petra
Pustá Polom / Pejskaři
50Daisy-...
187Klemsa Ivan
Těškovice /
50---...
188Kopec Radim
Budišovice /
100----...
189Hyvnar Lubomir
Stochov /
100---...
190Kopcová Magda
Budišovice /
100----...
191Kostelníková Jana
KOPŘIVNICE /
50---...
192Šlebodová Lucie
Ostrava - Krásné Pole / Mushing Team Ostrava
25Nuki--...
193Kabaja Jiří
Opava / Běhat nás baví
50----...
194Venczl Ferenc
Budapest / TTT
100----...
195Dedková Lenka
Olbramice / BK Olbramice
100---...
196Netušil Jaroslav
Jamné nad Orlicí / TJ Sokol Jamné nad Orlicí
100---...
197Šindler Martin
Lukavec /
100---...
198Smitka Luboš
Turnov / Běžecký svaz
50----...
199Šindlerová Martina
Lukavec /
25----...
200Zmélik Jakub
Brno /
50----...
201Ultraman Stanislav
Ostrava / MK SEITL OSTRAVA
100----...
202Hradská Gabriela
Čebín /
50Barny--...
203Ratiborský Jan
Prostějov / Biatlon Prostějov
100---...
204Chovanec Marek
Levoča /
100----...
205Chovancová Žaneta
Jančí /
25----...
206Zajíček Petr
Ostrava - Poruba /
50---...
207Janečka Roman
Ostrava / Čertova Lhota
50---...
208Venclová Lenka
Olbramice /
100---...
209Vavroš Petr
OStrava /
50---...
210Škrobák Petr
Zubří / Sportquides Team Rožnov p.R.
50----...
211Janišová  Jitka
Hať / SK Oceláci Ostrava
100---...
213Bartusková Markéta
Ostrava /
50----...
214Vrábelova Veronika
Ostrava /
50----...
215Křístek Štěpán
Frýdek-Místek / ÚHÚL
100---...
216David Pavel
Ženklava / LEGENDY
100---...
217Bartek Peter
Bratislava / UltraFans
100---...
218Vrábel Jiří
Ostrava /
50----...
220Kovalova Tereza
Ostrava /
50----...
221Plachý Martin
Prostějov / Maratonský klub Prostějov
100----...
222Plachá Andrea
Prostějov / Maratonský klub Prostějov
100----...
223Jurenka Pavel
Prostějov / Maratonsky klub Prostějov
100---...
224jersakova zuzana
Dolni Lhota /
50----...
225Šťastná Zuzka
Ostrava / SK Oceláci Ostrava
100---...
227Péli  Fridrich
Bohumín / CWG Bohumín
100---...
228Reguliová Katarína
Ostrava /
50----...
230Poštulka Petr
Rychvald /
100---...
231Diatka Vladimír
Brno /
100----...
233Stříž Marek
Hrabyně / Motor Hrabyně
100---...
235Kuznicius Tomáš
Čavisov /
50---...
236Bajgarová Eva
Polanka nad Odrou /
50---...
237Hanzlová Hana
Havířov /
100----škoda barv...
238Horák Michal
Brno /
50----...
239Virvanová Dagmar
Brno /
50----...
240Kudrnová Daniela
Vřesina / Mushing Team Ostrava
25Charisteas z Lhotecké linie, Farah z Babavnoho vŕška--...
241Turoňová Jana
Ostrava - Poruba / Mushing Team Ostrava
25Connie, Axa--...
242Malíková Žaneta
Ostrava /
50----...
243Szendrodi Andras
Karancsalja / TTT
100---...
244Nagyová Judita
Prostějov / MK Prostějov
100---...
245Švrčinová Sabina
Ostrava /
50----...
246Polášek Michal
Ostrava /
50---...
247Turek Martin
Frenštát pod Radhoštěm / Frenštát Runners
100---...
248Rašková Eva
Kyjovice /
50---...
249Mánek Radim
Ostrava /
50----...
253Suchánek Jan
/
50---Náhradník ...
255Vít Stejskal
Ostrava / VITAL TEAM
100----...
256Vašenka ivo
Ostrava - Poruba /
50---...
257Kelle Tomáš
Ostrava /
50---...
258Kozárik Radek
Studénka /
50---...
259Cahlík Ales
Roznov pod Radhoštěm /
50----...
260Cahlik  Zdeněk
Valašské Meziříčí /
50----...
262Guňková Klára
Šenov /
50Homer-...
269Ducháč  Jakub
Ostrava /
50---...
271ducháčová veronika
Ostrava /
50---...
272Šimek  Rudolf
Ostrava / BBC group
50---...
273Vagnerová  Kateřina
Havířov /
100----...
274Poloček Boris
Bohumín / SK Crossweightliftinggym Bohumín z.s.,
100Loki-...
275Reichlová Zuzana
Čavisov /
50---...
276Kakalejčík Jirka
Ostrava /
50---...
277Jurečka Robert
Čeladná /
50----...
278Bártková Eva
Ostrava - Hrabůvka /
50----...
279Bártek Zdeněk
Ostrava-Hrabůvka / Pohodáři 320
50----...
280Svoboda  Tomáš
Jeseník / Adolfovice
100----...
281Skrizala Martin
Havirov / HavRun
50---...
282Kočerhová Lucie
Ostrava /
25----...
283Němec Roman
Brno / Trailrun.cz #Makejvole!
100----...
284Maroščík Vít
Bohumín /
50---...
285Beitelová Lenka
Ostrava /
25----...
286Tarnai Máté
Budapest / MVTE, TTT
100---...
287Richter Vojtěch
Praha / Wind Team
100---...
288Klimša Tomáš
Brno / BESKYD-NATURAL
100----...
290machel aleš
Ostrava /
100---...
292Machel Jakub
Opava /
100---...
294Barsony Kristof
Zsambek / Budaorsi DSE
100---...
295Csapodi Borbala
Budapest /
100---...
297Theyer Patrik
Bohumín / SKCWG Bohumín
100---...
298Raizlová Martina
Klimkovice /
50Barunka--...
299Eliáš Jiří
Klimkovice /
50----...
300Rychlý Filip
Cavisov / Valachians Crew
50---...
301Stankova Lenka
Choryně / Valachian Crew
50---...
302Klimas Michal
Valašské Meziříčí /
50----...
303Martišovský Daniel
Ostrava /
50---...
304Král Zdeněk
Klimkovice /
50---...
305Eliášová Lada
Ostrava /
100----...
306Učík Martin
Šternberk /
100----...
307Oertelt Daniel
Frýdek-Místek /
100----...
309januška stanislav
Trenčín /
100----možem štar...
310Hanusek Petr
Bohumín /
50---...
311Miezga Dušan
Vrbové /
100----...
312Petruška Pavel
Klimkovice /
50---...
313Faja Petr
Ostrava / Fajíci
100----...
314Faja Vladimíra
Ostrava / Fajíci
100----...
318Mýlek David
Opava /
100Kori-...
319Hudeček Stanislav
/
50----...
320Hudečková Martina
Ostrava /
25Hudy--...
321Tejzrová Andrea
Dolni Lhota /
50----...
322Tejzr Marek
Dolni Lhota /
50----...
323Střelková Šárka
Krásné pole /
100---...
324Orban Lukáš
Havířov / BBC group
50----...
325Šolcová Andrea
Klimkovice /
100---...
326Mika Radomír
Klimkovice / Marathon team Klimkovice
100----...
330Kuvík Pavel
Čavisov /
25----...
331Lachky Peter
Ostrava /
25---...
332Zgabaj Mirek
Vsetín /
100---...
334Nedomová Jarmila
Příbor /
25Čaky--...
335Nedoma Radim
Příbor /
25Čaky--...
336Bayer Jaroslav
Koprivnice /
25Jessi--...
337Veleba Jaromir
Kopřivnice /
25----...
338Horák Jiří
Klimkovice / SK Oceláci Ostrava
50----...
341Ablorh Titus
Brno / Sanasport Runners Brno/Columbia Montrail
100----...
342Vítková Dagmar
Opava /
50----...
344Mamula Martin
/
100Sally-Ano...
345Satkova Lenka
Opava /
50----...
346Vargová Martina
/
100Lucka, Viki--...
347Sopčáková Iveta
Ostrava /
50----...
348Ernstová  Marta
Hukvaldy /
100---...
349Surý Pavel
Krásné Pole / Pa-Sta
50----...
351Novobilská  Petra
Kopřivnice /
100---...
352Vondra Václav
Olomouc / FajnOvky
50---...
355Maňas Petr
Zlín / Mattoni Freerun Zlín
50----...
356Slováčková Monika
Zlín / Mattoni Freerun Zlín
50---Ano...
357Jurč Michal
Pustá Polom /
50---...
358Blahová Helena
Jindřichov /
50----...
359Duchoňová Hana
Opatovice /
50----...
360Blaha Jaromír
Jindřichov /
50----...
361Janošová Jana
/
50----...
362Janoš Libor
/
50----...
363Váhalová Zdeňka
Olomouc /
25Stela---...
364Boštík Ladislav
Přerov /
25----...
365Hrouzek Vladimír
Soběchleby /
25Denny---...
366Hrouzková Vladimíra
Soběchleby /
25----...
367Kopcová Kristýna
/
100----...
369Bielesz Michal
Ostrava /
100----...
370Kysová Iveta
Ostrava /
100----...
371Rigo David
Ostrava-Poruba / Šneci v běhu:)
50----...
372Turjap Mirek
Ostrava / FN Ostrava
50---...
373Pavelka Radim
Klimkovice / Marathon team Klimkovice
50----...
375Papajová Lenka
Ostrava / SK Oceláci
50----...
376Benešová Dagmar
Frýdek-Místekk / Dvojka z 365
100----...
377Musiálek Jiří
Sviadnov / Dvojka z 365
100----...
380Seibertová Lenka
Čeladná /
25----...
381Duranova Svatava
Zelinkovice / Rungo pro zeny
25----...
383Woroňová Karla
/
25----...
384turek michal
Brno /
100----...
385Vojvodík Petr
Leskovec /
100---...
387Planka Dalibor
ostrava / Bagbike
50----...
388Volšický Jaroslav
Praha /
100----...