Výsledková listina 2017

Ročník / Letopočet  Odstartováno  
 

 

 

Dorazili do cíle

pořadístartovní číslopříjmení jménoměstoklubvěktajná kontrola1. mezičas2. mezičasdosažený čas
10Friedel   JanKlimkoviceMarathon team Klimkovice36-40-838:59:5903:31:00-07:00:0004:59:00
20Pavelka   RadimKlimkoviceMarathon team Klimkovice36-40-838:59:5903:31:00-07:00:0005:03:00
30Jurč   MichalPustá PolomDaddys on the runn36-40-838:59:5903:32:00-07:00:0005:15:00
40Kabaja   JiříOpavaBěhat nás baví41-45-838:59:5903:43:00-07:00:0005:27:00
50Stryk   PavelPolanka nad OdrouSTRYK team41-45-838:59:5904:10:00-07:00:0006:08:00
60Dohnal   JanLibhošť31-35-838:59:5904:15:00-07:00:0006:11:00
70Galdia   AdamHáj ve SlezskuHEROESRACE41-45-838:59:5904:45:00-07:00:0006:52:00
70Toth   VilémChotěbuz51-55-838:59:5904:45:00-07:00:0006:52:00
90Jedlička   RomanFulnekBSD41-45-838:59:5905:06:00-07:00:0007:06:00
100Mecko   MilanOstrava-Poruba36-40-838:59:5905:08:00-07:00:0007:16:00
110Michalisko   MarekHáj ve Slezsku, Smolkov41-45-838:59:5905:01:00-07:00:0007:24:00
120krayzel   Oldřichčavisov51-55-838:59:5905:08:00-07:00:0007:32:00
130Bártek   ZdeněkOstrava-HrabůvkaPohodáři 32041-45-838:59:5905:15:00-07:00:0007:33:00
140Kočur   VladimírDolní Lhota46-50-838:59:5905:22:00-07:00:0007:51:00
150Sýkora   RadovanOstrava46-50-838:59:5905:40:00-07:00:0007:54:00
160Bajs   PeterOstrava41-45-838:59:5905:33:00-07:00:0007:55:00
170Scheffczik   DavidKravaře, Kouty31-35-838:59:5905:25:00-07:00:0008:02:00
180Klemsa   IvanTěškovice56-60-838:59:5905:35:00-07:00:0008:06:00
190Ficek   Milan KunínTEAM HYBAJ26-30-838:59:5905:55:00-07:00:0008:11:00
200Matuštík   MartinHavířov U nudle 51-55-838:59:59-07:00:00-07:00:0008:21:00
210Honus   TomášOstrava-Poruba41-45-838:59:5905:32:00-07:00:0008:22:00
220Babilon   JakubOstravaSAPici31-35-838:59:5905:57:00-07:00:0008:23:00
220Prusek   MartinOstravaSAPici-838:59:5905:57:00-07:00:0008:23:00
240Novák   OndřejHavířovBBC group26-30-838:59:5905:57:00-07:00:0008:25:00
250Kočí   MichalKlimkovice36-40-838:59:5905:55:00-07:00:0008:36:00
260Svoboda   Petr Vohburg an der Donau36-40-838:59:5906:03:00-07:00:0008:47:00
270Houdek   MartinFrydek-MistekSRTG-FM41-45-838:59:5906:00:00-07:00:0008:50:00
280Korček   RadimOstrava - PorubaRychlé Zipy36-40-838:59:5906:08:00-07:00:0009:02:00
290Kupczyn   LiborPíšť51-55-838:59:5906:24:00-07:00:0009:08:00
300Ducháč   JakubOstrava 36-40-838:59:5906:20:00-07:00:0009:10:00
310Přibyl   JaromírOstrava41-45-838:59:5906:13:00-07:00:0009:12:00
320Klimas   MichalValašské Meziříčí26-30-838:59:5906:16:00-07:00:0009:16:00
320Matula   Jiří OSTRAVA-BĚLSKÝ LES46-50-838:59:5906:28:00-07:00:0009:16:00
320Rychlý   FilipCavisovValachians Crew31-35-838:59:5906:16:00-07:00:0009:16:00
340Jelen   BřetislavDobraticeKopec nekopec46-50-838:59:5906:26:00-07:00:0009:21:00
340Mařák   VladimírOstrava - PorubaNakopec a skopec56-60-838:59:5906:26:00-07:00:0009:21:00
340Martišovský   DanielOstrava46-50-838:59:5906:26:00-07:00:0009:21:00
360Král   ZdeněkKlimkovice56-60-838:59:5906:33:00-07:00:0009:22:00
370Dravecký   DavidFrenštát pod Radhoštěm36-40-838:59:5906:20:00-07:00:0009:33:00
380Puzia   Radek36-40-838:59:5906:51:00-07:00:0009:50:00
390Kubina   DanielČavisovKubiňáci36-40-838:59:5906:47:00-07:00:0009:57:00
400Hatoň   OndrejLískovec41-45-838:59:5906:42:00-07:00:0009:58:00
400Kuznicius   TomášČavisov41-45-838:59:5906:47:00-07:00:0009:58:00
420Dolba   JakubDolní Lhota26-30-838:59:5906:35:00-07:00:0010:01:00
420Ďuriš   MilanOstrava56-60-838:59:5906:30:00-07:00:0010:01:00
420Ščigel   MarekOstrava36-40-838:59:5906:30:00-07:00:0010:01:00
440Marťák   MichaelOlomouc/HavířovBBC group26-30-838:59:5906:35:00-07:00:0010:11:00
450Klosik   PetrOstrava36-40-838:59:5906:51:00-07:00:0010:15:00
450Kresta   LumírMniší36-40-838:59:5906:51:00-07:00:0010:15:00
450Polášek   MichalOstrava31-35-838:59:5906:51:00-07:00:0010:15:00
470Kaděra   TomášVřesinaKaďošovci46-50-838:59:5906:47:00-07:00:0010:21:00
470Makový   Martin Klimkovice Jäger team klimkovice36-40-838:59:5906:47:00-07:00:0010:21:00
470Ulmann   Václav Klimkovice21-25-838:59:5906:47:00-07:00:0010:21:00
490Stůj   PavelMoravský BerounFajnOvky26-30-838:59:5907:02:00-07:00:0010:50:00
500Rataj   LukášBolatice26-30-838:59:5906:43:00-07:00:0010:56:00
510Vlček   RadekFrenštát pod Radhoštěm41-45-838:59:5907:40:00-07:00:0010:59:00
520Stůj   JanOlomoucFajnOvky31-35-838:59:5907:02:00-07:00:0011:01:00
530Vydra   Jan31-35-838:59:59-07:00:00-07:00:0011:03:00
540Hudec   Petr-838:59:5907:20:00-07:00:0011:04:00
540König   FrantišekŽerotínHanácký mushers club36-40-838:59:5907:19:00-07:00:0011:04:00
540Krejčí   VladimírŽerotín36-40-838:59:5907:19:00-07:00:0011:04:00
540Kuttich   Zdeněk31-35-838:59:5907:19:00-07:00:0011:04:00
560Jurečka   RobertČeladná41-45-838:59:5906:38:00-07:00:0011:22:00
570Smitka   Luboš TurnovBěžecký svaz31-35-838:59:5907:07:00-07:00:0011:50:00
580Dobřanský   MichaelOstrava31-35-838:59:5907:05:00-07:00:0011:59:00
590Rudecký   FrantišekOstrava51-55-838:59:5908:17:00-07:00:0012:38:00
590Rudecký   TomášBrno-838:59:5908:17:00-07:00:0012:38:00
610Buryšek   RadimČavisov36-40-838:59:5916:59:0016:59:0016:59:00
610Černík   JanLázně Bohdaneč26-30-838:59:5907:20:0016:59:0016:59:00
610Holec   HonzaOstrava51-55-838:59:5916:59:0016:59:0016:59:00
610Kuchař   MartinOstravaŠéfKuchař31-35-838:59:5916:59:0016:59:0016:59:00
610Kunath   PavelOstravaNitěnky46-50-838:59:5916:59:0016:59:0016:59:00
610Loppe   PiotrKatowice51-55-838:59:5916:59:0016:59:0016:59:00
610Rýc-Bednář   RenéOstrava/Nitěnky46-50-838:59:5916:59:0016:59:0016:59:00
610Scheffczik   PetrBolatice26-30-838:59:5905:25:0016:59:0016:59:00

 

Věk (věková kategorie) slouží pouze pro orientaci - nevyhlašuje se!