Výsledková listina 2017

Ročník / Letopočet  Odstartováno  
 

 

 

Dorazili do cíle

pořadístartovní číslopříjmení jménoměstoklubvěktajná kontrola1. mezičas2. mezičasdosažený čas
10Friedel   JanKlimkoviceMarathon team Klimkovice36-4003:31:00-07:00:0004:59:00
20Pavelka   RadimKlimkoviceMarathon team Klimkovice36-4003:31:00-07:00:0005:03:00
30Jurč   MichalPustá Polom36-4003:32:00-07:00:0005:15:00
40Kabaja   JiříOpavaBěhat nás baví41-4503:43:00-07:00:0005:27:00
50Stryk   PavelPolanka nad OdrouSTRYK team41-4504:10:00-07:00:0006:08:00
60Dohnal   JanLibhošť31-3504:15:00-07:00:0006:11:00
70Galdia   AdamHáj ve SlezskuSmolkov41-4504:45:00-07:00:0006:52:00
70Michalčák   MartinMyslík46-5004:45:00-07:00:0006:52:00
70Toth   VilémChotěbuz51-5504:45:00-07:00:0006:52:00
90Jedlička   RomanFulnek36-4005:06:00-07:00:0007:06:00
100Mecko   MilanOstrava-Poruba36-4005:08:00-07:00:0007:16:00
110Michalisko   MarekHáj ve Slezsku, Smolkov41-4505:01:00-07:00:0007:24:00
120krayzel   Oldřichčavisov51-5505:08:00-07:00:0007:32:00
130Bártek   ZdeněkOstrava-HrabůvkaPohodáři 32041-4505:15:00-07:00:0007:33:00
140Kočur   VladimírDolní Lhota46-5005:22:00-07:00:0007:51:00
150Sýkora   RadovanOstrava46-5005:40:00-07:00:0007:54:00
160Scheffczik   DavidKravaře, Kouty31-3505:25:00-07:00:0008:02:00
170Klemsa   IvanTěškovice56-6005:35:00-07:00:0008:06:00
180Ficek   Milan KunínTEAM HYBAJ26-3005:55:00-07:00:0008:11:00
190Matuštík   MartinHavířov U nudle 51-55-07:00:00-07:00:0008:21:00
200Honus   TomášOstrava-Poruba36-4005:32:00-07:00:0008:22:00
210Babilon   JakubOstravaSAPici26-3005:57:00-07:00:0008:23:00
210Prusek   MartinOstravaSAPici05:57:00-07:00:0008:23:00
230Novák   OndřejHavířovBBC group26-3005:57:00-07:00:0008:25:00
240Kočí   MichalKlimkovice36-4005:55:00-07:00:0008:36:00
250Svoboda   Petr Ostrava Vítkovice36-4006:03:00-07:00:0008:47:00
260Houdek   MartinFrydek-MistekSRTG-FM41-4506:00:00-07:00:0008:50:00
270Korček   RadimOstrava - Poruba36-4006:08:00-07:00:0009:02:00
280Kupczyn   LiborPíšť51-5506:24:00-07:00:0009:08:00
290Ducháč   JakubOstrava 36-4006:20:00-07:00:0009:10:00
300Přibyl   JaromírOstrava41-4506:13:00-07:00:0009:12:00
310Klimas   MichalValašské Meziříčí26-3006:16:00-07:00:0009:16:00
310Matula   Jiří OSTRAVA-BĚLSKÝ LES46-5006:28:00-07:00:0009:16:00
310Rychlý   FilipCavisovValachians Crew31-3506:16:00-07:00:0009:16:00
330Jelen   BřetislavDobraticeKopec nekopec46-5006:26:00-07:00:0009:21:00
330Mařák   VladimírOstrava - PorubaNakopec a skopec56-6006:26:00-07:00:0009:21:00
330Martišovský   DanielOstrava46-5006:26:00-07:00:0009:21:00
350Král   ZdeněkKlimkovice56-6006:33:00-07:00:0009:22:00
360Dravecký   DavidFrenštát pod Radhoštěm36-4006:20:00-07:00:0009:33:00
370Puzia   Radek36-4006:51:00-07:00:0009:50:00
380Kubina   DanielČavisovKubiňáci36-4006:47:00-07:00:0009:57:00
390Hatoň   OndrejLískovec41-4506:42:00-07:00:0009:58:00
390Kuznicius   TomášČavisov41-4506:47:00-07:00:0009:58:00
410Janko   LukasKlimkoviceDreamTeam31-35-07:00:00-07:00:0010:00:00
420Dolba   JakubDolní Lhota26-3006:35:00-07:00:0010:01:00
420Ďuriš   MilanOstrava51-5506:30:00-07:00:0010:01:00
420Ščigel   MarekOstrava36-4006:30:00-07:00:0010:01:00
440Marťák   MichaelOlomouc/HavířovBBC group26-3006:35:00-07:00:0010:11:00
450Klosik   PetrOstrava36-4006:51:00-07:00:0010:15:00
450Kresta   LumírMniší36-4006:51:00-07:00:0010:15:00
450Polášek   MichalOstrava31-3506:51:00-07:00:0010:15:00
470Kaděra   TomášVřesinaKaďošovci41-4506:47:00-07:00:0010:21:00
470Makový   Martin Klimkovice Jäger team klimkovice36-4006:47:00-07:00:0010:21:00
470Ulmann   Václav Klimkovice21-2506:47:00-07:00:0010:21:00
490Stůj   PavelMoravský BerounFajnOvky26-3007:02:00-07:00:0010:50:00
500Rataj   LukášBolatice26-3006:43:00-07:00:0010:56:00
510Vlček   RadekFrenštát pod Radhoštěm41-4507:40:00-07:00:0010:59:00
520Stůj   JanOlomouc31-3507:02:00-07:00:0011:01:00
530Vydra   Jan31-35-07:00:00-07:00:0011:03:00
540Hudec   Petr07:20:00-07:00:0011:04:00
540König   FrantišekŽerotínHanácký mushers club36-4007:19:00-07:00:0011:04:00
540Krejčí   VladimírŽerotín31-3507:19:00-07:00:0011:04:00
540Kuttich   Zdeněk31-3507:19:00-07:00:0011:04:00
560Jurečka   RobertČeladná41-4506:38:00-07:00:0011:22:00
570Smitka   Luboš TurnovBěžecký svaz31-3507:07:00-07:00:0011:50:00
580Dobřanský   MichaelOstrava26-3007:05:00-07:00:0011:59:00
590Rudecký   FrantišekOstrava51-5508:17:00-07:00:0012:38:00
590Rudecký   TomášBrno08:17:00-07:00:0012:38:00
610Buryšek   RadimČavisov36-4016:59:0016:59:0016:59:00
610Černík   JanLázně Bohdaneč26-3007:20:0016:59:0016:59:00
610Holec   HonzaOstrava51-5516:59:0016:59:0016:59:00
610Kuchař   MartinOstravaŠéfKuchař31-3516:59:0016:59:0016:59:00
610Kunath   PavelOstravaNitěnky46-5016:59:0016:59:0016:59:00
610Loppe   PiotrKatowice46-5016:59:0016:59:0016:59:00
610Rýc-Bednář   RenéOstrava/Nitěnky46-5016:59:0016:59:0016:59:00
610Scheffczik   PetrKravaře-Kouty26-3005:25:0016:59:0016:59:00
610Tobola   JaroslavLUBOJATY/ BSD36-4016:59:0016:59:0016:59:00

 

Věk (věková kategorie) slouží pouze pro orientaci - nevyhlašuje se!