Výsledková listina 2017

Ročník / Letopočet  Odstartováno  
 

 

 

Dorazili do cíle

pořadístartovní číslopříjmení jménoměstoklubvěktajná kontrola1. mezičas2. mezičasdosažený čas
10Klimša   TomášBrno BESKYD-NATURAL 31-35-838:59:5903:27:0007:40:0012:29:00
10Václavík   RostislavKlimkoviceMadeja Sport Ostrava36-40-838:59:5903:27:0007:40:0012:29:00
30Křístek   ŠtěpánFrýdek-MístekÚHÚL46-50-838:59:5903:28:0007:45:0013:22:00
40Týče   JanŽamberk36-40-838:59:5903:27:0007:58:0013:48:00
50Suchomel   JanOlomouc36-40-838:59:5903:27:0007:43:0013:54:00
60Boráň   JaroslavTrenčín36-40-838:59:5903:36:0008:27:0013:57:00
60Stříž   MarekHrabyněSahara36-40-838:59:5903:30:0008:19:0013:57:00
80Plašil   OndřejPrahaSeskočil z rudé skály a vyrazil si dech36-40-838:59:5903:45:0008:26:0014:08:00
90Novák   DanielČavisovPohodáři 32036-40-838:59:5903:36:0008:19:0014:18:00
100Trojan   RadekČavisov31-35-838:59:5903:36:0008:19:0014:19:00
100Zita   JiříČelákoviceBadBoyTeam36-40-838:59:5903:36:0008:20:0014:19:00
120Řezáč   MartinOstravaMushing Team Ostrava36-40-838:59:5903:55:0008:59:0014:35:00
130Fexa   PavelBystrice nad PernstejnemAutomotive Lighting s.r.o.36-40-838:59:5903:55:0008:32:0014:48:00
130Pospíšil   DanielHavířovVÚ 6069 Jindřichův Hradec/ BESKYD-NATURA31-35-838:59:5903:55:0008:24:0014:48:00
150Smetana   FilipPrahaVětřní31-35-838:59:5903:56:0009:05:0015:02:00
160Svoboda   TomášJeseník Adolfovice 51-55-838:59:5904:04:0009:39:0015:33:00
170Linhart   JiříHavířovyetti46-50-838:59:5904:03:0009:47:0016:30:00
180Szarowski   MiroslavOrlováX-TRAIL ORLOVÁ 41-45-838:59:5904:13:0009:21:0016:36:00
190Svoboda   Zbyněk Brno46-50-838:59:5904:13:0009:22:0016:44:00
200Turek   MichalBrno36-40-838:59:5904:33:0010:36:0016:45:00
210Koszyk   RafalOpole36-40-838:59:5904:21:0010:22:0016:53:00
220Krčma   MartinOstrava-Poruba41-45-838:59:5904:26:0010:39:0017:18:00
230koutný   alexostrava41-45-838:59:5905:27:0011:10:0017:54:00
240Moravec   MarekOstrava MK Seitl Ostrava 41-45-838:59:5904:42:0010:48:0018:05:00
250Badal   Stanislav Zábřeh (nikde mě nechtějí)56-60-838:59:5905:28:0011:37:0019:19:00
250Miezga   DušanVrbové41-45-838:59:5905:27:0011:37:0019:19:00
250Richter   VojtěchPraha Wind Team56-60-838:59:5905:27:0011:37:0019:19:00
270Januška   StanislavTrenčín61-65-838:59:5905:27:0011:39:0019:20:00
270Kováč   JaroHurbanova VesZSE RUN51-55-838:59:5905:27:0011:37:0019:20:00
290Holub   MichalPraha51-55-838:59:5905:27:0012:20:0020:02:00
300Oertelt   DanielFrýdek-Místek41-45-838:59:5904:49:0011:37:0020:11:00
310Hyvnar   LubomírStochov41-45-838:59:5905:40:0012:42:0021:31:00
320Hula   MartinGručoviceVoHulTo36-40-838:59:5906:05:0012:56:0022:03:00
330Drazdík   FilipPrahaKČT odbor Trilobit Barrandov21-25-838:59:5905:40:0012:46:0022:18:00
340Pařenica   PřemyslTrnávka26-30-838:59:5905:18:0011:54:0023:17:00
350Machel   AlešOstrava 46-50-838:59:5905:42:0012:55:0023:19:00
350Machel   JakubOpavaFialové kobry31-35-838:59:5905:42:0012:55:0023:19:00
370Walter   FilipBouhumín36-40-838:59:5906:30:0013:42:0023:33:00
380Dolanský   RadekPraha 4 - Háje41-45-838:59:5905:40:0013:15:0024:42:00
390Hofman   JiříPrahaCS100046-50-838:59:5907:13:0014:55:0024:53:00
390Hota   MilanTřinec-OldřichoviceFC Zoguři61-65-838:59:5906:45:0014:54:0024:53:00
410Maroščík   VítBohumín21-25-838:59:5906:30:0013:42:0025:21:00
420Čapek   MartinTurnovOrel Turnov41-45-838:59:5905:18:0013:36:0025:25:00
430Rieger   LumírKopřivniceKrtkovo království46-50-838:59:5906:49:0014:55:0025:27:00
440Ausficer   TomášKobeřice36-40-838:59:5927:59:0027:59:0027:59:00
440Dvořák   Aleš389 01 Vodňany36-40-838:59:5927:59:0027:59:0027:59:00
440Fotter   AlešOstrava41-45-838:59:5927:59:0027:59:0027:59:00
440Hečko   EduardMimoň56-60-838:59:5927:59:0027:59:0027:59:00
440Hlubek   PetrŠtěpánkovice36-40-838:59:5927:59:0027:59:0027:59:00
440Horsák   PetrOtrokoviceSKÁJ Team36-40-838:59:5927:59:0027:59:0027:59:00
440Hrotek   PatrikHorná VesDohory.sk26-30-838:59:5927:59:0027:59:0027:59:00
440Janák   MartinOpava31-35-838:59:5906:05:0027:59:0027:59:00
440Karcol   Viktor ZazrivaDhz Zazriva51-55-838:59:5927:59:0027:59:0027:59:00
440Karpeta   JanČeský Těšín36-40-838:59:5927:59:0027:59:0027:59:00
440Kováček   StanislavOstravaMaraton klub Seitl Ostrava36-40-838:59:5927:59:0027:59:0027:59:00
440Lešták   PeterBratislavaJames51-55-838:59:5927:59:0027:59:0027:59:00
440Mareš   PetrProstějov31-35-838:59:5906:05:0014:58:0027:59:00
440Motyka   JakubOpava26-30-838:59:5927:59:0027:59:0027:59:00
440Řeháček   MichalHukvaldy41-45-838:59:5927:59:0027:59:0027:59:00
440Skiba   PetrOstrava41-45-838:59:5927:59:0027:59:0027:59:00
440Surý   PavelKrásné PolePa-Sta51-55-838:59:5927:59:0027:59:0027:59:00
440Šebesta   PavelOstrava46-50-838:59:5927:59:0027:59:0027:59:00
440Uhřík   LuděkRajnochovice 14321-25-838:59:5927:59:0027:59:0027:59:00
440Venczl   FerencBudapestTTT31-35-838:59:5927:59:0027:59:0027:59:00
440Zahradnik   RomekRajhradDegustacni komise36-40-838:59:5906:45:0014:54:0027:59:00

 

Věk (věková kategorie) slouží pouze pro orientaci - nevyhlašuje se!