Výsledková listina 2017

Ročník / Letopočet  Odstartováno  
 

 

 

Dorazili do cíle

pořadístartovní číslopříjmení jménoměstoklubvěktajná kontrola1. mezičas2. mezičasdosažený čas
10Klimša   TomášBrno BESKYD-NATURAL 31-3503:27:0007:40:0012:29:00
10Václavík   RostislavKlimkoviceMadeja Sport Ostrava36-4003:27:0007:40:0012:29:00
30Křístek   ŠtěpánFrýdek-MístekÚHÚL46-5003:28:0007:45:0013:22:00
40Týče   JanŽamberk31-3503:27:0007:58:0013:48:00
50Suchomel   JanOlomouc36-4003:27:0007:43:0013:54:00
60Boráň   JaroslavTrenčín36-4003:36:0008:27:0013:57:00
60Stříž   MarekHrabyněMotor Hrabyně36-4003:30:0008:19:0013:57:00
80Plašil   OndřejPrahaSeskočil z rudé skály a vyrazil si dech36-4003:45:0008:26:0014:08:00
90Novák   DanielČavisovPohodáři 32036-4003:36:0008:19:0014:18:00
100Trojan   RadekČavisov31-3503:36:0008:19:0014:19:00
100Zita   JiříČelákoviceBadBoyTeam36-4003:36:0008:20:0014:19:00
120Řezáč   MartinOstravaMushing Team Ostrava36-4003:55:0008:59:0014:35:00
130Fexa   PavelBystrice nad Pernstejnem36-4003:55:0008:32:0014:48:00
130Pospíšil   DanielHavířovBESKYD - NATURAL26-3003:55:0008:24:0014:48:00
150Smetana   FilipPrahaVětřní31-3503:56:0009:05:0015:02:00
160Svoboda   TomášJeseník Adolfovice 46-5004:04:0009:39:0015:33:00
170Linhart   JiříHavířovyetti46-5004:03:0009:47:0016:30:00
180Szarowski   MiroslavOrlováX-TRAIL ORLOVÁ41-4504:13:0009:21:0016:36:00
190Svoboda   Zbyněk Brno46-5004:13:0009:22:0016:44:00
200Turek   MichalBrno36-4004:33:0010:36:0016:45:00
210Koszyk   RafalOpole36-4004:21:0010:22:0016:53:00
220Krčma   MartinOstrava-Poruba36-4004:26:0010:39:0017:18:00
230koutný   alexostrava36-4005:27:0011:10:0017:54:00
240Moravec   MarekOstravaMK Seitl Ostrava 41-4504:42:0010:48:0018:05:00
250Badal   Stanislav Zábřeh (nikde mě nechtějí)56-6005:28:0011:37:0019:19:00
250Miezga   DušanVrbové41-4505:27:0011:37:0019:19:00
250Richter   VojtěchPraha Wind Team56-6005:27:0011:37:0019:19:00
270Januška   StanislavTrenčín61-6505:27:0011:39:0019:20:00
270Kováč   JaroHurbanova VesZSE RUN51-5505:27:0011:37:0019:20:00
290Holub   MichalPraha51-5505:27:0012:20:0020:02:00
300Oertelt   DanielFrýdek-Místek41-4504:49:0011:37:0020:11:00
310Hyvnar   LubomírStochov36-4005:40:0012:42:0021:31:00
320Hula   MartinGručovice36-4006:05:0012:56:0022:03:00
320Vojvodík   PetrLeskovec31-3506:05:0012:56:0022:03:00
340Drazdík   FilipPrahaTOM Jestřábi Dubeč21-2505:40:0012:46:0022:18:00
350Pařenica   PřemyslTrnávka26-3005:18:0011:54:0023:17:00
360Machel   AlešOstrava 41-4505:42:0012:55:0023:19:00
360Machel   JakubOpava31-3505:42:0012:55:0023:19:00
380Walter   FilipBouhumín31-3506:30:0013:42:0023:33:00
390Dolanský   RadekPraha 4 - Háje36-4005:40:0013:15:0024:42:00
400Hofman   JiříPraha46-5007:13:0014:55:0024:53:00
400Hota   MilanTřinec-OldřichoviceFC Zoguři61-6506:45:0014:54:0024:53:00
420Maroščík   VítBohumín21-2506:30:0013:42:0025:21:00
430Čapek   MartinTurnovOrel Turnov36-4005:18:0013:36:0025:25:00
440Rieger   LumírKopřivniceKrtkovo království46-5006:49:0014:55:0025:27:00
450Ausficer   TomášKobeřice36-4027:59:0027:59:0027:59:00
450Dvořák   Aleš389 01 Vodňany36-4027:59:0027:59:0027:59:00
450Fotter   AlešOstrava41-4527:59:0027:59:0027:59:00
450Hečko   EduardMimoň56-6027:59:0027:59:0027:59:00
450Hlubek   PetrŠtěpánkovice31-3527:59:0027:59:0027:59:00
450Horsák   PetrOtrokoviceSKÁJ Team36-4027:59:0027:59:0027:59:00
450Hrotek   PatrikHorná VesDohory.sk26-3027:59:0027:59:0027:59:00
450Janák   MartinOpava31-3506:05:0027:59:0027:59:00
450Karcol   Viktor ZazrivaDhz Zazriva51-5527:59:0027:59:0027:59:00
450Karpeta   JanČeský Těšín31-3527:59:0027:59:0027:59:00
450Kováček   StanislavOstravaMaraton klub Seitl Ostrava31-3527:59:0027:59:0027:59:00
450Lešták   PeterBratislavaJames51-5527:59:0027:59:0027:59:00
450Mareš   PetrProstějov31-3506:05:0014:58:0027:59:00
450Motyka   JakubOpava26-3027:59:0027:59:0027:59:00
450Patrik   MachelOstrava21-2505:42:0027:59:0027:59:00
450Řeháček   MichalHukvaldyKancelářské krysy41-4527:59:0027:59:0027:59:00
450Skiba   PetrOstrava41-4527:59:0027:59:0027:59:00
450Surý   PavelKrásné PolePa-Sta46-5027:59:0027:59:0027:59:00
450Šebesta   PavelOstrava46-5027:59:0027:59:0027:59:00
450Uhřík   LuděkRajnochovice 14321-2527:59:0027:59:0027:59:00
450Venczl   FerencBudapestTTT31-3527:59:0027:59:0027:59:00
450Zahradnik   RomekFryčoviceDegustační komise36-4006:45:0014:54:0027:59:00

 

Věk (věková kategorie) slouží pouze pro orientaci - nevyhlašuje se!